Серед юристів побільшало аферистів?

В Інтернет мережі побільшало історій, які примушують задуматися, а чи є якісна юридична
допомога в Україні? Нашкодить чи допоможе юрист? Чи вміє він це робити добре? Чи вміє він
взагалі надавати юридичну допомогу?
До редакціїї надійшов лист про чергового горе-юриста, який насправді виявився звичайним аферистом-решалою. Далі сама історія: https://www.facebook.com/areffievalarisa/posts/324732818046043?pnref=story

Снимок экрана-Скриншот с фейсбука.

Снимок экрана-Скриншот с фейсбука.

Снимок экрана-Скриншот с фейсбука.

 

Снимок экрана-Скриншот с фейсбука.

Фото з матеріалів слідства

Фото з матеріалів слідства

Перевіривши реєстр адвокатів та юристів України, Кушнерського Микити Михайловича ми не знайшли. Яким чином він опинився в квартирі потерпілої та чому представляв інтереси горе батька не зрозуміло.

З відкритих реєстрів про Кушнерського Микиту Михайловича відомо що він навчався в Харківському національному університеті внутрішніх справ, тому, мабуть “нова” поліція і не робила нічого коли приїжджала на виклик жінки у якої намагались відібрати квартиру, бо “свої”. Ще в реєстрі Міністерства юстиції ми знайшли відомості що Кушнерський Микита Михайлович є співвласником ТОВ “ЯНТАР-2007”, яка зареєстрована в селі Подвірки, Харківської обл., що займається наступними видами діяльності:

Код КВЕД 14.21.0 ДОБУВАННЯ ПІСКУ ТА ГРАВІЮ (основний);
Код КВЕД 14.22.0 ДОБУВАННЯ ГЛИНИ ТА КАОЛІНУ;
Код КВЕД 52.25.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ АЛКОГОЛЬНИМИ ТА ІНШИМИ НАПОЯМИ;
Код КВЕД 52.26.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ;
Код КВЕД 52.48.9 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ІНШИМИ НЕПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ, Н. В. І. Г.;
Код КВЕД 74.20.2 ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ГЕОЛОГІЇ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАННЯ;
Код КВЕД 26.61.0 ВИРОБНИЦТВО ВИРОБІВ З БЕТОНУ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА;
Код КВЕД 51.90.0 ІНШІ ВИДИ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ;
Код КВЕД 60.24.0 ДІЯЛЬНІСТЬ АВТОМОБІЛЬНОГО ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ.

Але саме цікаве те, що з 24.11.2010 року ТОВ “Янтар-2007” знаходиться в стані припинення. Підстава:
Рішення Харківського окружного адміністративного суду про неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону №2а-6863/10/2070 від 23.06.2010. Але вочевидь рішення суду для “юриста” Кушнерського Микити Михайловича не привід зупиняти діяльність підприємства, яке й зараз працює.

До речі, назва ТОВ “Янтар-2007” та основний вид діяльності “ДОБУВАННЯ ПІСКУ ТА ГРАВІЮ” не випадковий, адже батько Кушнерського Микити Махайловича Кушнерський Михайло Якович працює на посаді начальника управління раціонального використання природних ресурсів, та й сам має у співвласності два товариства “ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА “УКР-МЕТАЛ-ІНВЕСТ” та “ВМС СЕРВІС-1” з основними видами діяльності 51.57.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ВІДХОДАМИ ТА БРУХТОМ та 38.21 Оброблення та видалення безпечних відходів.

Судячи з поверхневих даних, які були знайдені в відкритих реєстрах, родина Кушнерських м’яко кажучи не бідує, а якщо подивитись сторінку однієї з соціальних мереж самого Кушнерського Микити, то він не те що не бідує, а й ще й хизується своїм безбідним життям – постійні поїздки за кордон, дорогі автомобілямі та мотоцикли, відвідинами дорогих ресторанів, а також тим що він є членом більярдного клубу та виступає в Вищій лізі ФСБУ. До речі в тій же мережі Кушнерський Микита Михайлович на фото разом з дружиною та дитиною, не вже йому не соромно відбирати у матері одиначки житло? Чи у випадку негараздів у своїй сім’ї він теж залишить свою дитину та її мати без квартири, приведе до житла безхатченків та буде погрожувати зґвалтуванням?

А що на це все скаже сама Наталія Кушнерська? Чи вона знає чим займається її чоловік? А колектив агенства “Diplomat Service: Идеально Собранное Мероприятие” в якій вона працює генеральним директором? Судячи з фото на сайті агенства там в основному самі дівчата, мабуть більшість з них теж мами…

Джерело: http://www.korupcioner.in.ua

By |2018-02-12T12:30:25+00:00Лютий 12th, 2018|Categories: Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment