Затримання Саакашвілі

Ранок вівторка почався з повідомлення Давіда Сакварелізде про те, що силовики намагаються зламати двері квартири колишнього голови Одеської ОДА, а наразі голови “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі.

Працівники ГПУ і спецпідрозділ Альфа прийшли до Саакашвілі у рамках справи щодо колишніх українських політиків-утікачів. Приводом стали заяви деяких таких утікачів про те, що вони фінансують акцію РНС під парламентом.

Сам Саакашвілі заліз на дах. Але його звідти забрали і затримали. За даними СБУ, йому інкримінують порушення за ч 1. статті 256 – Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності.

Машина, у якій Саакашвілі намагаються вивезти, заблокована на вулиці Трьохсвятительській. Активісти намагаються не випустити її.

СОРТУВАТИ
12:11

View image on Twitter
12:01

11:53

У Києві щонайменше п’ятеро осіб затримали за опір працівникам правоохоронних органів під час затримання і вивезення лідера партії “Рух нових сил” Міхеіла Саакашвілі, повідомив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

11:45

Підтягуються додаткові сили Нацгвардії. Вони піднімаються по схилах за Українським домом.

фото Євгена Руденка, УП
11:39

11:35

Поліція застосувала сльозогінний газ проти прихильників Саакашвілі.

Станом на 11:36 прихильники перекрили Трьохсвятительську, чим унеможливили виїзд машини правоохоронців, у якій перебуває Саакашвілі.

Автомобіль і частину активістів оточили підрозділи Нацгвардії та поліції.

Фото Євгена Руденка, УП
11:31

Активіти заблокували автомобіль правоохоронців, в якому перебуває затриманий Саакашвілі.

11:25

СБУ повідомила про затримання Саакашвілі.

“У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 256 (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності – ред.) Кримінального кодексу України, затримали за місцем проживання у Києві Міхеіла Саакашвілі”, – йдеться в повідомленні.

11:23

Відео Саакашвілі на даху

11:21

Саакашвілі вручили підозру. Його вивели з будинку і посадили в машину.

11:13

Чоловік, який назвався Іваном Українцем, погрожував вчинити акт самоспалення на зібранні під будинком екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Він дістав 2-літрову пляшку бензину і став поливати себе та правоохоронців, що стояли під будинком.

11:12

Саакашвілі під час обшуку в його квартирі в центрі Києва виліз на дах і погрожував, що зістрибне.

09:07

За даними джерел “Української правди”, це справа Генеральної прокуратури щодо політиків-утікачів, які могли фінансувати акції Саакашвілі.

Раніше про фінансування акцій заявляв колишній “регіонал” Володимир Олійник, який утік в РФ.

07:45

By |2017-12-05T14:06:40+00:00Грудень 5th, 2017|Categories: Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment