У забудовника на Писаржевського, 8 відсутнє право на земельну ділянку, – рішення суду

Господарський суд міста Києва прийняв рішення про відсутність у забудовника права використання земельної ділянки за адресою Писаржевського, 8.

Сьогодні, 3 квітня 2017 року, Господарський суд міста Києва задовольнив позов заступника прокурора міста Києва в інтересах держави до Київської міської ради міста Києва та ТОВ “Строй Альянс Груп” про скасування рішення про передачу землі забудовнику в оренду, визнання недійсним довговору оренди та визнання відсутності прав на користування земельною ділянкою за адресою вулиця Академіка Писаржевського, 8 у Голосіївському районі м. Києва.

Рішенням було визнано недійсним договір оренди земельної ділянки від 12.10.2016 за адресою вулиця академіка Писаржевського, 8 площею 1,2642 га.

До слова, сторона забудовника заявила, що будівельні роботи на об’єкті наразі не ведуться. Тобто, “Єнісейська садиба”, насправді, не проводить будівельні роботи. Відтак, стає незрозумілим, що продає забудовник, якщо квартири не зводяться, а їх активно продають і територія забудови розширюється.

Це одне з небагатьох судових рішень, згідно яких забудовник програв державі у сумнівній судовій справі.

By |2017-04-03T15:36:53+00:00Квітень 3rd, 2017|Categories: Ексклюзив, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment