У Києві охоронці забудовника побили поліцію

Протестувальники з поліцією намагалися вручити забудовнику припис від ДАБІ про зупинення будівництва, на що охоронці незаконного будівництва напали на правоохоронців. 

11 березня жителі Голосіївського району та активісти провели акцію проти незаконної забудови за адресою вул. Писаржевського, 8. Протестувальники намагалися вручити стороні забудовника припис ДАБІ про зупинення усіх будівельних робіт на об’єкті. Для цього була викликана поліція.

Однак, охоронці будівництва спровокували бійку спочатку з активістами, після чого почали конфлікт із поліцією. Зокрема, озброєні охоронці будівництва почали почали агревисно штовхати правоохоронців, кидатися на них, згодом у сторону поліціянтів полетіло каміння. Один з тітушок пробив колесо патрульної автівки.

У результаті злочину – нападу на правоохоронців, патрульні затримали одного із нападників. Однак, охоронці незаконної будівлі намагалися відбити його у поліціянтів. Розглядаючи ситуацію, яка склалася навколо цього конфлікту, впадає у очі нахабна поведінка забудовника. Його підлеглі не лише не зважають на позицію громади, всупереч якій почалося будівництво. Вони безкарно і нахабно поводяться і з правоохоронцями, нападаючи на патруль поліції при виконанні. Відтак, це свідчить про те, що забудовник почуває себе абсолютно безкарним і недоторканим перед усіма, вважає, що скрізь і з усіма домовлено. Інакше пояснити напади на активістів, які протестують проти забудови, та поліцію складно пояснити.

By | 2017-07-12T10:19:53+00:00 Березень 13th, 2017|Categories: Ексклюзив, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment