ОЗГ Граба і Москалюка: стало відомо, хто керує тітушками, які громлять ринки

Старі формування “тітушок” під виглядом “охоронних структур” нападають на ринки та зносять МАФи. Керівники цих озброєних формувань прислужували владі за часів Януковича, і продовжують користуватися підтримкою чиновників-корупціонерів. 

Стало відомо хто керував найманням “двірників-тітушок”, які громили “радіо-ринок” по вул. Ревуцького 40. За документами виявилося, що цим займалися ГО”Громадське Формування Лівий Берег – Київ БТО” та “Дарницька Громадська Варта” (ДГВ) при активній підтримці Дарницької Поліції на чолі з очільником Сергієм Чернишевим та екс-головою Дарницького району Геннадієм Сінцовим.

Після погрому постраждалі називали замовників і виконавців цього нападу, однак, документального доказу цьому не було. Тепер у небайдужих громадян з’явилися документи, які підтвердили факт найму “двірників” керівництвом радіо-ринку, чим підтвердили факт співпраці з “Дарницькою Громадською Вартою“.

Дирекція “радіо-ринку” уклала угоду з ПВП “Скорпіон-2000”.

Вартість охоронних послуг складає 500 грн. на місяць.

Договір підписав Дорійчук Роман Миколайович.

Дорійчук Роман Миколайович є співзасновником ДГВ, та особистим юристом скандально відомого Олександра Граба.

Олександр Граб та Роман Дорійчук.

Перед погромом їх обох бачили на території радіо-ринку, де вони намагалися виставити підприємців, показуючи якісь документи договору оренди. Після погрому вони заперечували свою участь у події, однак, факти вперто свідчать, що саме вони керували нападом на ринок.

Походження ГО “Лівий Берег – Київ БТО” і його діяльність

У свою чергу “ДГВ” неофіційно (може й офіційно, але документи залишаються закритими) домовилась з ГО “ГФ Лівий Берег – Київ БТО”(Батальйон Територіальної Оборони) керівником якого є Тарас Москалюк.

Тарас Москалюк на радіо-ринку по вул. Ревуцького 40, 23.12.16

“БТО” відоме своєю співпрацею з владою Януковича, та охороною об’єктів, які раніше належали екс-президента та його “сім’ї”. Ось лише декілька з найвідоміших із них: офіс ТОВ “Танталіт” (фірма була власником Межигір’я і володіє будинком по вул. Волоська, 11а), який і зараз охороняє ТОВ “Лівий Берег – Київ БТО”; кінотеатр “Зоряний”, де був розташований штаб “Партії Регіонів”; гелікоптерний майданчик Януковича. Це – легальна і прозора діяльність структури. Однак, головним ремеслом цього ОЗГ залишається рейдерство та захист скандально відомих будівництв. Наприклад, ці структури охороняють забудовника на озері “Срібний Кіл”; “віджали” ресторан “Піросмані”; захищають російського підприємця Олександра Орлова, який є власником свинокомплексу “Сільські традиції”, де тітушки БТО побили селян; також вони приймали участь у скандальних подіях на Микільській Слобідці, де відкрили стрілянину по людях і у багатьох інших резонансних забудовах.

Наліпка БТО на паркані забудовника на озері Срібний Кіл.

Нещодавно БТО найняли тітушок з Кременчука. Їх використали під час побиття активістів біля с. Білики, Полтавської обл., у протистоянні зі свинокомплексом ТОВ “Сільські традиції”. Разом з Кременчуцькими тітушками, яких затримали на радіо-ринку, вони напали на селян з с. Білики та стали на захист свинокомплексу.

Свідки подій впізнали Москалюка.

Автомобіль на якому перебували нападники, – номер EST 001 TEH

Старі схеми були використані під час погрому на “радіо-ринку”. Одні тітушки “БТО” провокували, наче це вони чесні підприємці, або їх захисники, а інші повелися на провокацію і почали бити, стріляти, закидати камінням людей. І, як завжди, поліція ніяк не реагувала на ці заворушення. Навіть навпаки – правоохоронці почали допомагати тітушкам навіть тоді, коли за присутності керівника МВС району Чернишова почали бити його заступника.

На відео чітко видно як ГО “Лівий Берег – Київ БТО” провокує підприємців та поліцію на бійку.

Зверніть увагу на на цю особу, супер герой? безстрашний – Рустам Гаджиумаров.

Тут він поруч з Тарасом Москалюком, Андрієм Хрущем, Дмитром Фесенком, Станіславом Бурмістрьонком.

Коментар Тараса Москалюка (він же Бишкін) після подій на ринку красномовно свідчить про оцінку ситуації від організатора події.

Однак, відео з місця подій само за себе говорить що відбувалося “со стороны людей”.

Як бачите, усі нападники опізнані. І згодом виявилося, що це вони побили журналіста.

Тут вони валять його на землю

А тут – “піднімають з ніг”

“со стороны людей”.

А тут вже, все той же Гаджиумаров Рустам.

Тут вже він не такий “герой”, після затримамання активістами. Його “друзяки” втекли, покинувши свого подільника. Однак, згодом, поліція його відпустила, і не завела провадження по факту вчинення злочину. Може через те, що він – “двірник”?

Скандальні об’єкти, на яких засвітилося ОЗГ

У цьому епізоді представники цього ж ОЗГ приїхали захищати об’єкт Януковича, офіс фірми “Танталіт”, яка була (а може ще залишається?) власником Межигір’я. Тоді місцева громада прийшла з’ясувати що відбувається з приміщенням і коли його повернуть у власність Києва.

Хрущ, Фесенко і Ко

впізнаєте авто?

Документи під лобовим склом.

Зверніть увагу на цю людину.

Знайомтесь – Кривкін Володимир Анатолійович, директор ТОВ “БРИАР”, яка займається діяльністю приватних охоронних служб, обслуговуванням систем безпеки та проводить розслідування.

Він же виступав як представник охорони, коли активісти навідались до кінотеатру “Зоряний”, той що на Печерську і саме той, що був штабом “Партії регіонів” під час майдану.

Теперішня “Громадська організація Громадське формування “БТО Лівий берег” там була присутня. Тільки відсиджувался всередині і переховувалася від камер журналістів.

“Дарницька Громадська Варта”, Олександр Граб і Ко

Як бачимо, “батальйони територіальної оборони” та різні охоронні структури постійно опиняються у сумнівних і резонансних справах, які відбуваються не лише у Дарницькому чи Дніпровському районі, і не тільки у Києві, а й по усій Україні. Поліція не реагує на їх діяльність, і як свідчать документи, очільник МВС району Геннадій Чернишев співпрацює зі вказаними угрупованнями – “Дарницькою Громадською Вартою”, яка сама використовує “БТО” у своїх цілях. За інформацією правоохоронців, між Дарницькою поліцією та ДГВ підписаний “меморандум про співпрацю”. У цій схемі задіяний і очільник Дарницької РДА Лозовий, який співпрацює Сінцовим і Грабом. Цей факт підтверджує і те, як вони постійно обмінюються медалями і грамотами.

Олександр Граб останнім часом фактично прописався у Дарницькій РДА. Так, він входить до різноманітних Громадських рад при РДА, разом з Сінцовим проводять нагородження, засідання. Ходять навіть чутки, що РДА надіслала представлення Олександра Граба до Президентської нагороди. Це при тому, що в Управлінні Поліції Дарницького району проти нього відкриті два кримінальних провадження.

Геннадій Сінцов (другий зліва) та Олександр Граб (другий справа) нагороджують МНСників

Окрім усього, Олександра Граба призначили заступником в.о. обов’язки директора Київпарксервісу. На першому ж засіданні він призначив своїх людей до різних підрозділів на керівні посади.

Як бачимо, старі ОЗГ часів Януковича спокійно продовжують свою кримінальну діяльність під егідою чиновників. І вони б і далі залишалися у тіні, якби не пильність громадян та активістів.

About the Author:

One Comment

  1. Дарницкий 08.02.2017 at 12:25 - Reply

    Граб (юпик, он же ювелирка) пидар редкий.

Leave A Comment